KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307405

nr 1530 7405

Oidentifierad konstnär. Fågel i träd Signerad M Lundström. Olja på pannå, bildmått: 27x34 cm, yttermått inklusive ram: 41x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 27 mars 2023
kl 19:28:27